نيكي هاى ماندگار از نظر پاداش نزد پروردگارت نیکوتر و از نظر اميد بهتر است. /  سوره کهف آيه 46

Arrow
Arrow
Slider

احسان ماندگار؛

وقف در راه علم و فناوری

پویش ملی حامیان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) آبروی نظام است...
دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) دستاورد انقلاب اسلامی و مولود مبارک آن است. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در مورد این نهاد عظیمِ علمی فرموده‌اند: "دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) آبروی نظام است ..." این دانشگاه ضمن کمک به گسترش تحصیلات آموزش عالی در ایران، به تربیت متخصصان متعهد برای خودکفایی علمی و فرهنگی ملی و فراملی، زمینه‌های لازم را برای توسعه تحقیقات و نوآوری و تکمیل زیست بوم فناوری استان نیز فراهم می آورد. اما آنچه امروز این کانون علمی و مرکز فرهنگی را تحت الشعاع قرار داده و بخش عظیمی از انرژی مدیران را که می‌بایست در راستای اعتلای علمی این دانشگاه صرف شود به خود معطوف داشته است، دست و پنجه نرم کردن با کمبودهای فراوان مالی و امکانات در بخش های مختلف خوابگاهی، زیرساختی، خدماتی، تجهیزات آزمایشگاهی و حمایت از دانشجویان کم بضاعت و نیازمند است که به دغدغه شبانه روزی مسئولان دانشگاه بدل شده است. اکنون که این دانشگاه، عهده دارِ امانتی سترگ، آراسته به نام معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران شده و دیار مینودری میزبان آن گشته، از دلسوزان و خیراندیشانی که دل در گرو پیشرفت علمی کشور و ارتقای دانشگاه و اعتلای فرهنگ و سطح علمی استان دارند دعوت می‌کنیم تا برای رفع نیازها و ترویج فرهنگ وقف و خیریه در راه علم و فناوری استان به پویش ملی "حامیان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)" بپیوندند. به امید اینکه نام نیکشان در لوح نیک اندیشان الهی جاودانه بماند.

مشاركت در پویش

برای مشارکت در پویش مبلغ مورد نظرتان را به شماره حساب 9656779354 

به نام بنیاد حامیان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) نزد بانک ملت واریز کنید. 

 

بزودی برای سهولت در پرداخت، در قسمت پایین درگاه اینترنتی پرداخت راه اندازی خواهد شد.⇓

Invalid Input
Invalid Input
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
0 ريال

جدیدترین اخبار پویش

 • اولین نشست بنیاد حامیان دانشگاه بین المللی امام ره با موضوع حمایت از دانشجویان در حال ازدواج

  در این نشست که با حضور جناب آقای میرزایی خیّر محترم و مدیر عامل موسسه بنیان ازدواج صورت گرفت در ابتدا حجةالاسلام والمسلمین زارعی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بین المللی امام خمینی ره ضمن تبریک و خیر مقدم به زوج های دانشجوی این دانشگاه که درآستانه ازدواج قرار دارند، به سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها اشاره نمودند. ایشان در ادامه افزودند: زندگانی اولیاء خدا را می‌بایست به عنوان خط الگویی در مسیر زندگی خودمان قرار دهیم. مهرورزی ها، گذشت ها، محبت ها، سکوت ها و سخنان ائمه، جملگی حامل پیام های حیات بخشی برای ما و خصوصاً نسل جوان است. اینکه دختر خانم همسرش را درک کند و برای راحتی بیشتر او از خودگذشتگی به خرج دهد و بالعکس... این ها را در این مکتب می‌توان به خوبی دید و به راحتی عملیاتی نمود. ایشان با اشاره به حمایت

  های بنیاد حامیان دانشگاه بین المللی امام خمینی ره با همکاری موسسه بنیان ازدواج، دانشجویان را به استفاده از این ظرفیت ویژه که با نام خیّر گرامی حاج آقای میرزایی گره خورده است، دعوت نمودند و به تبیین برنامه های دفتر نهاد مقام معظم رهبری با عنوان همسفر تا بهشت، مانند برخورداری از سفرهای زیارتی کربلا و مشهد و وام های حمایتی مربوطه پرداختند.
  در ادامه این جلسه حاج آقای میرزایی به عنوان چهره ی خیراندیش استان قزوین که مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در فراز یکی از سخنرانی های سال های اخیرشان ، نام ایشان را به عنوان الگوی کار خیر در حوزه ازدواج برده اند نیز با نصایحی شیرین و مشفقانه، زوجین دانشجو را به همراهی و درک هرچه بیشتر یکدیگر تشویق نمودند. ایشان در ادامه به چگونگی کمک های این مرکز برای تسهیل امر ازدواج جوانان اشاره نمودند و زوجین دانشجوی حاضر در جلسه را در صورت برخورداری از کمترین شرایط، واجد برخورداری از حمایت های کالایی این مجموعه برای زن و شوهر دانستند. بنیاد حامیان دانشگاه بین المللی امام خمینی ره از چندی پیش با انشار پوسترها و بنرهایی در محیط دانشگاه از زوجین دانشجو یا دانشجویانی که اقدام به این امر مبارک می‌نمایند دعوت کرده تا از حمایت های ویژه این بنیاد برخوردار شوند.

   

  30 خرداد 1402
  جزییات بیشتر

شخصیت های حامی ما

سوالات متداول

آیا هنگام واریز مبلغ کارمزدی دریافت خواهد شد؟

خیر، به پرداخت های شما کارمزدی اضافه نخواهد شد.

چگونه می توانم جزو حامیان ماهیانه باشم ؟

شما با مراجعه ماهانه به وب سایت پویش و مشارکت در این امر می توانید جزو حامیان ماهیانه باشید.

ارتباط با پویش

شما همراهان گرامی از طریق فرم زیر می توانید با مسئولین پویش ارتباط برقرار نمایید

نام و نام خانوادگی(*)
Please type your full name.

ایمیل(*)
Invalid email address.

انتخاب گیرنده(*)
Please tell us how big is your company.

توضیحات
ورودی نامعتبر