اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَویلا امام صادق علیه السلام: اَفضَلُ العِبادةُ اِدمانُ التَّفکُّرفی اللهِ و فی قُدرَتهِ؛ برترین عبادت مداومت نمودن بر تفکر درباره خداوند و قدرت اوست. الکافی،ج2،ص55 رسول اکرم صلى‏ الله‏ عليه ‏و ‏آله : مَن رَدَّ عِرضِ أخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ البتّهَ. هر که از آبروی برادر مسلمان خود دفاع کند مطمئناً بهشت بر او واجب می شود.

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

دکتر نائینی، رئیس دانشگاه با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت در متن این پیام آمده است:  

بسم الله الرحمن الرحیم

طنین دلنواز مهری دیگر از فصل کوشش و نشاط، آمیخته با شور و شوق عطش کسب علم و دانش آغاز شده و دانشگاه‌ها بار دیگر با حضور شما دانشجویان، اساتید و جامعه دانشگاهی عزیز رنگ و بوی طراوت و پویایی گرفته، ادامه و شتاب رشد علمی در دانشگاه‌ها و جامعه علمی امروزه دغدغه و اولویت اصلی آموزش عالی است و این امر تحقق نمی‌باید مگر با مجاهدت‌های شما سنگرداران و طلایه‌داران پرچم علم و عمل.

دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های کشور خود را خدمت‌گزار مردم به ویژه دانشجویان عزیز و گرانقدر که مهم‌ترین سرمایه و آینده‌سازان میهن اسلامی هستند، دانسته و از هیچ کوششی در ارائه خدمات مطلوب آن طور که شایسته و در شأن شما جوانان این مرز و بوم است، دریغ نخواهدکرد.

دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) بحمدالله مسیر رو به رشدی را در پیش گرفته و هر ساله شاهد موفقیت و درخشش این دانشگاه در سطح کشور و جهان هستیم و موفقیت اخیر این دانشگاه در قرار گرفتن در فهرست ۴۰ دانشگاه برتر کشور براساس رتبه‌بندی جهانی تایمز، نشان از ارتقاء آموزشی و پژوهشی این دانشگاه است که با حرکت و همت والای شما عزیزان حاصل شده است. این موفقیت بزرگ را به شما جامعه دانشگاهی تبریک گفته و امیدوارم این روند توسعه، بیش از پیش با شتاب بیشتری ادامه یابد.

در آستانه فرا رسیدن بهار آموزش و پژوهش حضور یکایک شما دانشجویان عزیز، به‌ویژه دانشجویان جدیدالورود را در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) خیر مقدم و خوش آمد گفته و از همه‌ی اعضای جامعه دانشگاهی اعم از مدیران، کارکنان، استادان و دانشجویان پیشکسوت دانشگاه انتظار دارم تا همچون گذشته زمینه‌های راهنمایی و شکوفایی استعدادهای دانشجویان را با ارائه خدمات آموزشی و تقویت توانمندی‌های آنان فراهم نمایند.

سید ابوالحسن نائینی

رئیس دانشگاه