اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَویلا امام صادق علیه السلام: اَفضَلُ العِبادةُ اِدمانُ التَّفکُّرفی اللهِ و فی قُدرَتهِ؛ برترین عبادت مداومت نمودن بر تفکر درباره خداوند و قدرت اوست. الکافی،ج2،ص55 رسول اکرم صلى‏ الله‏ عليه ‏و ‏آله : مَن رَدَّ عِرضِ أخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ البتّهَ. هر که از آبروی برادر مسلمان خود دفاع کند مطمئناً بهشت بر او واجب می شود.

روح‌الله زم عبرت کسانی است که برای منافع مادی به ملّت خود خیانت می‌کنند

روح‌الله زم عبرت کسانی است که برای منافع مادی به ملّت خود خیانت می‌کنند

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به دستگیری روح‌الله زم گفت: این عبرتی است برای کسی که برای جیفه دنیا، خود را به دشمن می‌فروشد و تلاش می‌کند برای به‌دست آوردن منافع مادی به ملّت و باورهایشان خیانت کند.

 حجّت‌الاسلام مصطفی رستمی،  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشجویی خبرگزاری فارس با اشاره به دستگیری روح‌الله زم، مدیر کانال آمدنیوز گفت: در شرایط سختی که نظام سلطه به رهبری آمریکا با همراهی خائنان منطقه به دنبال آسیب زدن به اقتصاد، سیاست، فرهنگ و نقاط قوّت کشور بود، روح‌الله زم با دشمن همکاری کرد و تلاش فراوانی برای ایجاد انشقاق و اختلاف در جامعه از خود نشان داد.

وی ادمه داد: دستگیری‌ زم، ضمن اینکه اقتدار نظام اسلامی و پاسداران گمنام امام زمان را به دوست و دشمن نشان داد و دل‌های مومنین و هم‌وطنان را شاد کرد، پیامی هم درباره نوع برخورد نظام سلطه با نوکران و خادمان خود دارد.

 رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه نوع برخورد نظام سلطه در ارتباط با افرادی چون صدام، مبارک و بن‌علی دیده‌ شد و نسبت به نوچه‌ها و افراد سطح پایین تر مثل زم هم اتفاق افتاد، اظهار داشت:  وقتی دوران خدمت و دوشیدن این عناصر تمام می‌شود برخورد استکبار و استخفاف را می‌بینیم و این عبرتی است برای کسی که برای جیفه دنیا و امور بی‌ارزش، خود را به دشمن می‌فروشد و تلاش می‌کند برای به‌دست آوردن منافع مادی به ملّت و باورهای خودش خیانت کند.